allon napisał(a):

|
Sprawa między klubami może się obijać o niuanse w umowie transferowej. Wystarczy ,że Hearts of Oak jest na tyle pewne ,że jej zawodnik w przyszłości się wybije do dużo lepszego klubu niż Wisła a Wisła np zaoferowała dodatkowe kwoty (np 50 tys euro za min 10 występów w pierwszej "11" , większy % od następnego transferu dla Hearts itp) i już oferta początkowa Wisły w postaci 200tys euro jest lepszą ofertą od 300tys Greków
|
albo inaczej
Wisła zaproponowała 200 tysięcy euro nie dość, że netto, to jeszcze w jednym przelewie.
A to wbrew pozorom ważna sprawa, przecież Sobolewski nie poszedł do Trabzonu przez to, że Turcy nie chcieli (mogli) zapłacić całej kwoty w jednej transzy.
albo też tak jak ktoś tu pisał. 200 tysięcy na transfer, drugie tyle na łapówki. Kto jak kto, ale Zdzichu Kapka na łapówkach to się zna
