Incognito2192 napisał(a):

Zaciekawiło mnie, czy w naszym zasięgu finansowym byłby taki bramkarz jak Gabor Kiraly.
Gdybym był bogaty, rzecz jasna.
|
Ostatnio za wiele nie grał, nawet jak na bramkarza już najlepsze lata ma chyba za sobą, ale jego spodnie mnie przekonują
