aNouc napisał(a):

10 dni mysleć nad skopiowaniem przysłowiowego adresu URL i wklejeniu go w widoczne miejsce. Oni chyba to pod wpływem alkoholu to pisali..
Lech ma swój kanał na youtube. Z tą grafiką itp gwoli jasności. Co do tych własnych serwerów (coś tam TV) to dla mnie osobiście głupota, bo taki film trafia do dużo mniejszej ilości osób. Dojście do niego mają nieliczni, najbardziej zainteresowani, a na youtube trafia do każdego z całego świata. Chocby ktoś nie chciał to przez przypadek może trafić na Wiślacki filmik i być może zawiesić na dłużej oko. Po czym wpisuje w googlach "Wisla Krakow"
|
Oczywiscie popieram Cię ale z kanałem Lecha nie masz chyba racji bo oni mają:
http://www.lechpoznan.tv/
co jest gównianym pomysłem. Legia ma to samo.
Swoją drogą kiedyś po wpisaniu w Wisla Krakow w yotubue jeden z pierwszych filmików to był motyw kibiców lejących się z policją

. Na szczescie interweniowałem w tej sprawie już dawno temu, fajna reklama klubu dla ewentualnych nowych zawodników którzy na pewno grzebią w internecie w celu sprawdzenia informacji o klubie.