Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 25.12.2010, 20:57
10 dni mysleć nad skopiowaniem przysłowiowego adresu URL i wklejeniu go w widoczne miejsce. Oni chyba to pod wpływem alkoholu to pisali..

westersyl napisał(a):Wyświetl post
Lech czy Legia kombinuję z własnymi serverami na filmiki co jest po prostu bez sesnesu, można spokojnie wykorzystać możliwości YouTube... wystarczy tylko ruszyć głową...
Lech ma swój kanał na youtube. Z tą grafiką itp gwoli jasności. Co do tych własnych serwerów (coś tam TV) to dla mnie osobiście głupota, bo taki film trafia do dużo mniejszej ilości osób. Dojście do niego mają nieliczni, najbardziej zainteresowani,taka zamknięta puszka, a na youtube trafia do każdego z całego świata. Chocby ktoś nie chciał to przez przypadek może trafić na Wiślacki filmik i być może zawiesić na dłużej oko. Po czym wpisuje w googlach "Wisla Krakow" chcąc się dowiedzieć więcej : )
Oczywiście mowa o filmach na prywatnych serwerach. Bo jeśli tak jak na Wisla.TV są w 99% odnośniki do filmów youtube to nie ma problemu.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.12.2010 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując