Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20001
Stary 25.12.2010, 18:17
Czy ktoś wie o jakimś gabinecie weterynaryjnym w Krk mającym dyżur dziś/jutro? Żebym mogła tam zadzwonić na stacjonarny, a nie na kom i zastać weterynarza przy świątecznym talerzu?
Odpowiedz cytując