Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3464
Stary 25.12.2010, 18:08
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Zauważyliście że w rundzie wiosennej znowu gramy 3 mecze pod rząd z Lechem, Cracovią i z Legią i to jeszcze praktycznie na koniec rundy. Dziwny zbieg okoliczności aby w jednym sezonie dwa razy tak trafić
czmu dziwny?

Skoro w jesiennej był taki układ, to wiadomo, że w wiossenej będzie identyczny, co nie?
Odpowiedz cytując