Kryniu napisał(a):

|
Zauważyliście że w rundzie wiosennej znowu gramy 3 mecze pod rząd z Lechem, Cracovią i z Legią i to jeszcze praktycznie na koniec rundy. Dziwny zbieg okoliczności aby w jednym sezonie dwa razy tak trafić
|
czmu dziwny?
Skoro w jesiennej był taki układ, to wiadomo, że w wiossenej będzie identyczny, co nie?