Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
SilesiaWKS
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
3123
25.12.2010, 16:49. Sprzedam nową polówkę Lonsdale XL Lechia Gdańsk
Witam,jak w temacie. Mam do sprzedania nową polówkę Lonsdale rozmiar Xl. Chętnych zapraszam na pw bądź na gg. Pozdro ŚWL!
SilesiaWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SilesiaWKS
Znajdź inne posty napisane przez SilesiaWKS