Orson napisał(a):

U nas bedzie mial konkurencje w postaci Bunozy i Chaveza bo Kowalskiego nie licze...
czyli praktycznie ma gwarantowane te 10 meczy w rundzie.
A w Olympiakosie mialby Raula Bravo Torosidisa czy Olafa Mellberga
Jest różnica?
Pogra rok dwa jak bedzie dobry to powtorzy casus Marcelo
|
A moze po prostu jego menago zna się ze Stanem. Co by nie mówić to właśnie Stan jest najbardziej rozpoznawalną osobą w Wiśle w Europie. Wiele transferów w PSV to były jego majstersztyki.