Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37558
Stary 25.12.2010, 15:32
Chodzi o Lyon ...

Ale według mnie taki zawodnik jest nam bardzo potrzebny, choć przypuszczam że pogra w Wiśle z 2 lata i odejdzie... coś jak Marcelo
Odpowiedz cytując