Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37554
Stary 25.12.2010, 15:00
Wiesz mnie również to dziwi. Jakoś nie jestem przekonany w ten artykuł dlatego proponuję poczekać. Jeszcze z nami nic nie podpisał a przyjechać do Krakowa ma dopiero 18 stycznia na badania. Już nie takie transfery miały być realizowane. Jeśli jest taki dobry to w każdej chwili może mu się odmienić i być może zechce podejść do innego klubu. Ten transfer jest przypadkiem z jakim się pierwszy raz spotykam. Przypominacie sobie aby kiedyś jakiś mocny klub zaoferował za piłkarza większe pieniądze a my mniejsze i abyśmy wygrali ten transfer. Pożyjemy zobaczymy, ja podchodzę do tego sceptycznie.
Odpowiedz cytując