Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37553
Stary 25.12.2010, 14:53
Też trochę poszperałem po ghańskich forach, na szczęście językiem urzędowym tam jest angielski - i konkluzja jest jedna. Ludzie są lekko w szoku, że taki zawodnik jak Alhassan przechodzi do Wisły. Podobno pół roku wcześniej ofertę za niego złożyła włoska Cesena, a kilka dni temu do polowania włączyła się Roma, wprawdzie nie składając konkretnej oferty, ale jednak.

Wisła podobno wygrała z Olympiakosem, który złożył ofertę rzędu 300k, Wisła 200k. Ni chuja tego nie rozumiem jak to jest możliwe, że on wybrał Polskę. Jeżeli oczywiście to wszystko prawda, ale cytują jego menego, także jest szansa, że cała historia nie jest wyssana z palca.

W każdym bądź razie - ludzie są skonsternowani, że idzie do Polski i boją się, czy to aby nie jest jakiś trik jego manegera, narzekając przy okazji na manegerów w Ghanie, bo podobno wielu piłkarzom zniszczyli życie, dbajac tylko o własne interesy.

Jeżeli to wszystko prawda, to szykuje się nam dobry transfer, mam nadzieję, że wszystko wypali
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując