Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline
#
37550
25.12.2010, 14:44
mam tu jakas wiadomosc na temat naszego przyszlego nabytku niestety po wlosku kto to rozszyfruje w calosci
ja rozszyfrowalem slowa ROMA i 400.000 euro
http://www.calciomercato.com/prima-p...-cesena-846922
zdaje sie ze z 17 grudnia
Powód: slaby pomyslunek
Ostatnio edytowane przez moce : 25.12.2010 o godz. 14:45.
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"
Jan Tomaszewski
moce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moce
Znajdź inne posty napisane przez moce