Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4866
Stary 25.12.2010, 12:18
Wie ktoś co się dzieje z Diazem ? Stracił miejsce w składzie Brugii czy ma kontuzję ? Od 31 października nie zagrał meczu w lidze.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.12.2010 o godz. 12:21.
..
Odpowiedz cytując