
Dla mnie to odkrycie roku. Niefiltrowane, piwniczne z browaru Cerna Hora.

Miejsce nr 2 - biały Obolon. Pszenica, jęczmień i kolendra.
Na trzecim miejscu:
Z jasnym pelnym z Zawiercia jest jednak podejrzana sprawa. Nie smakuje tak samo po kazdej dostawie.
Ze sklepu na Krowoderskiej polecam lagera z browaru Krug-Brau.
Mieszkańcow Huty namawiam do wizyty w sklepie na Kocmyrzyowskiej kolo cukierni.
Czlowiek, ktory tam stoi za ladą wie o czym mowi.