Wyświetl pojedynczy post
Martin
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: ze schodów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 25.12.2010, 11:53

Dla mnie to odkrycie roku. Niefiltrowane, piwniczne z browaru Cerna Hora.

Miejsce nr 2 - biały Obolon. Pszenica, jęczmień i kolendra.
Na trzecim miejscu:



Z jasnym pelnym z Zawiercia jest jednak podejrzana sprawa. Nie smakuje tak samo po kazdej dostawie.
Ze sklepu na Krowoderskiej polecam lagera z browaru Krug-Brau.
Mieszkańcow Huty namawiam do wizyty w sklepie na Kocmyrzyowskiej kolo cukierni.
Czlowiek, ktory tam stoi za ladą wie o czym mowi.
Ostatnio edytowane przez Martin : 25.12.2010 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując