Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37546
Stary 25.12.2010, 11:18
Nie ma co gadać, stoper powinien mieć co najmniej 185. Choćby dlatego żeby napastnikowi trudniej sie było na nim oprzeć przy wyskoku do piłki. Sędzia zwłaszcza w naszej PZPNowskiej lidze nie zawsze to zauważy. Z drugiej strony jak sobie przypomnę Kałużnego w Korei kiedy walczył jak lew z "rosłymi" autochtonami .... Trzeba by młodego zobaczyć i sprawdzić mu dosiężny.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując