|
Nie ma co gadać, stoper powinien mieć co najmniej 185. Choćby dlatego żeby napastnikowi trudniej sie było na nim oprzeć przy wyskoku do piłki. Sędzia zwłaszcza w naszej PZPNowskiej lidze nie zawsze to zauważy. Z drugiej strony jak sobie przypomnę Kałużnego w Korei kiedy walczył jak lew z "rosłymi" autochtonami .... Trzeba by młodego zobaczyć i sprawdzić mu dosiężny.
|