|
Bardzo ciekawy wywiad. Mamy odpowiedź dlaczego dostaliśmy w pałę z Karabachem, bo "nie było drużyny i nikt nie chciał pracować, wszyscy myśleli ze sukces przyjdzie sam" Gratulacje dla trenera, że namówił piłkarzy do pracy. Widać że jest mentalnie z innej kultury. Tam piłka nożna to gra w której im jesteś lepszy piłkarsko tym mniej musisz walczyć fizycznie. Przygotować zawodnika fizycznie jest łatwiej niż nauczyć go grać w piłkę. Czyli tak współpracować z kolegami żeby z gryzącym trawę przeciwnikiem móc wygrywać 3:0. Dlatego część najprostszą, czyli przygotowanie fizyczne zawodnicy maja w części zrobić sami. A na obozie będą mecze, taktyka i nauka gry kolektywnej czyli sól footballu.
|