http://ghanasoccernet.com/2010/12/thirt ... han-squad/
na tym zdjęciu stoi obok bramkarza i wyglada na jego tle dosc imponujaco
bramkarz to Stephen Ahorlu ma 186cm wzrostu.
tak więc "prawie nasz" srodkowy obronca ma okolo 180-182 cm wiec nie tak zle!! Moze byc dobry- Samuel Kuffour 178cm

Na koncie Puchar Europy i finalista (slynny mecz z Man Utd)
nieważne nawet czy byłby jakąś super gwiazdą, ale nie uważasz, że nawiązanie ścisłej współpracy z menagerem z tamtego rejonu mogłoby wyjść Wiśle tylko na dobre?
