Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37539
Stary 25.12.2010, 02:09
http://ghanasoccernet.com/2010/12/thirt ... han-squad/
na tym zdjęciu stoi obok bramkarza i wyglada na jego tle dosc imponujaco
bramkarz to Stephen Ahorlu ma 186cm wzrostu.
tak więc "prawie nasz" srodkowy obronca ma okolo 180-182 cm wiec nie tak zle!! Moze byc dobry- Samuel Kuffour 178cm Na koncie Puchar Europy i finalista (slynny mecz z Man Utd)

nieważne nawet czy byłby jakąś super gwiazdą, ale nie uważasz, że nawiązanie ścisłej współpracy z menagerem z tamtego rejonu mogłoby wyjść Wiśle tylko na dobre?
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 25.12.2010 o godz. 02:15.
Odpowiedz cytując