szczebel napisał(a): 
|
Messi to ty nie przesadzaj , to nawet nie mieści się w sci-fi . Taki Błaszczykowski jest po za zasięgiem albo taki Peszko czy Kiełb , a ty wypisujesz piłkarza , który co roku jest nominowany do nagrody dla najlepszego piłkarza na świecie.
|
own3d
post roku
Ostatnio edytowane przez Junior_Battle : 24.12.2010 o godz. 23:33.
|