Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37535
Stary 24.12.2010, 23:30
szczebel napisał(a):Wyświetl post
Messi to ty nie przesadzaj , to nawet nie mieści się w sci-fi . Taki Błaszczykowski jest po za zasięgiem albo taki Peszko czy Kiełb , a ty wypisujesz piłkarza , który co roku jest nominowany do nagrody dla najlepszego piłkarza na świecie.
own3d

post roku
Ostatnio edytowane przez Junior_Battle : 24.12.2010 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując