|
Szukajmy pozytywów,mamy stadion w starym dobrym angielskim stylu,a nie te wszechobecne dziś "oponki".Jak dla mnie stadion,pomijając to ile to wszystko kosztowało itd,jest ładny i robi dobre wrażenie.Poziom wykończeń jest naprawdę dobry,niektórzy mówią nawet ,że jest wyższy niż na legii i w Poznaniu.Ja nie sprawdzałem,ale NASZ stadion jest naprawdę w porządku jak na moje oko.Wręcz wypasik.Nie ma co narzekać.
|