Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)
Offline
#
37528
24.12.2010, 22:08
Messi to ty nie przesadzaj , to nawet nie mieści się w sci-fi . Taki Błaszczykowski jest po za zasięgiem albo taki Peszko czy Kiełb , a ty wypisujesz piłkarza , który co roku jest nominowany do nagrody dla najlepszego piłkarza na świecie.
szczebel
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez szczebel