Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16776
Stary 24.12.2010, 21:52
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Dodajmy jeszcze to, że warszawiacy bez zastanowienia kupują horrendalnie drogie bilety na mecze.
Dzierżawa stadionu i boisk kosztuje ich chyba coś około 4mln...
Dodaj Piotrze, że u nas przy takich cenach biletów przyszło by na mecz 3500 widzów

Wykończenie wykończeniem... porównaj skalę obu obiektów i powierzchnie jaka jest na stadionie Wisły do wykorzystania! Ty piszesz o drewnie orzechowym i koniobijkach z odsysarkami spermy, a tymczasem niektórym na Wiśle nie pasuje że jest zbyt komfortowo w strefie kibica, gdzie przebywa się raptem kilkadziesiąt minut i zadowalał by ich goły beton jak na Poulsen Arenie
Nie powiemsz mi że stadion Legii ma więcej powierzchni użytkowej od stadionu Wisły? Że niby na Wiśle nie ma miejsca na sports bar, na sklepy, na muzeum? Pomyśl, że gdyby cały ten grajdoł na Wiśle chcieli wykończyć tak w takim standardzie jak Legię, zrobić takie same krzesełka to tu w Krakowie by przepierd_lili nawet 1,5 miliarda i dalej by wszystko stało tak jak stoi! Czasu nie cofniemy, nie ma co płakać! Źle nie jest ale dobrze wcale... jednak by było dobrze trzeba teraz wszystko ładnie przemyśleć i rozplanować co, gdzie i jak rozlokować by każdy był zadowolony!
Odpowiedz cytując