Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19996
Stary 24.12.2010, 19:51
Mam dwa pytania:

1. Jak sie przedstawia sprawa z kalendarzem na 2011? UW coś wydaje?

2. Za ile mogę sprzedać telefon Sony Ericsson W580i, uszkodzony? Zepsute ma coś w środku, z wyświetlaczem (nie widać nic poza kolorowymi kreskami) lecz na zewnątrz jest niemalże jak nowy. Nie siedzę ostatnio w ogóle w temacie komórek, a co dopiero zepsutych
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując