Mam dwa pytania:
1. Jak sie przedstawia sprawa z kalendarzem na 2011? UW coś wydaje?
2. Za ile mogę sprzedać telefon Sony Ericsson W580i, uszkodzony? Zepsute ma coś w środku, z wyświetlaczem (nie widać nic poza kolorowymi kreskami) lecz na zewnątrz jest niemalże jak nowy. Nie siedzę ostatnio w ogóle w temacie komórek, a co dopiero zepsutych
