Arkas napisał(a):

|
Mam taki dziwny problem - mam problem z touchpad'em. Normalnie mogę sobie nim kursorem jeździć po ekranie ale ja chcę coś nacisnąć za jego pomocą to wogóle nie reaguje. To oznak że coś się zepsuło czy mam jakąś włączoną opcję o której nie wiem?
|
Być może od silnego naciskania uszkodził lub zablokował się klawisz w touch ja miałem to samo i pomogło mocne naciskanie po tej akcji przez kilka tygodni działał przycisk do potwierdzania a pózniej już całkowicie się uszkodził i działało tylko jezdzenie kursorem po ekranie i musiałem kupic mysz.