Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19994
Stary 24.12.2010, 19:37
Jakiego Pada polecacie do Fify 2011 oraz w drugiej kolejności PES
takiego za około 100 zł i wiecie, że ładnie śmiga i gra od razu po instalacji normalnie go widzi, nie trzeba nic podmieniać?

Ma ktoś takie pady?
http://allegro.pl/bezprzewodowy-pad-...369607267.html
http://allegro.pl/logitech-cordless-...367679166.html
http://allegro.pl/okazja-logitech-ga...370751552.html
http://allegro.pl/logitech-game-pad-...379542656.html
http://allegro.pl/pad-logitech-dual-...373639840.html
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując