Wyświetl pojedynczy post
pikuś
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.12.2010, 19:24
Przede wszystkim zdrowych wesołych Świąt oraz wszystkiego Wiślackiego abyśmy na każdym wyjeździe jeździli w komplecie oraz zawsze nasz stadion był pełny.
Odpowiedz cytując