Temat
:
Świątecznie...
Wyświetl pojedynczy post
pikuś
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
27
24.12.2010, 19:24
Przede wszystkim zdrowych wesołych Świąt oraz wszystkiego Wiślackiego abyśmy na każdym wyjeździe jeździli w komplecie oraz zawsze nasz stadion był pełny.
pikuś
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikuś
Znajdź inne posty napisane przez pikuś