Powtarzać się nie zamierzam, bo raz, że mi się nie chce, dwa że nie mam nastroju, bo mnie złodziejstwo- a zwłąszcza w kontekście Wisły bardziej denerwuje.
Jak dla mnie cały proces budowy tego stadionu obrazuje ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=imsKsrZlNVw