Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
19993
24.12.2010, 16:17
Ktoś potrzebuje szpiku, czy mogę go oddać z zastrzeżeniem żeby najpierw sprawdzili zgodność z tą osobą? Jak to załatwić jak najszybciej?
Towarzystwo Sportowe
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo