aNouc napisał(a):

Komfort wzrasta wraz z wyższymi kosztami? . Taki sam stadion mógł powstać za 300=400 mln ale potrzeba do tego kompetentnych ludzi, a wymagać wiele od fachowców typu Majchrowski czy Niedziałkowsa nie można. Niedziałkowska sama kiedyś przyznała że ...NIGDY NIE BYŁA NA MECZU (W SENSIE NA STADIONIE) i taki ktoś nadzoruje budowę.
Majchrowski z bandą kompanów chciał to zrobić po swojemu, nie zważając na setki błędów które przedstawiła jedna z zagranicznych firm na temat stadionu (wtedy nie było za pózno i można było to wszystko naprawić) i tym samym oddać sprawy w ręce fachowców, którzy się na tym znają i obce jest im wybieranie piewszego lepszego projektanta jak to zrobił Majchrowski, decydując się na Obłutowicza bo raz jedną fontannę postawił na obrzeżach miasta.
|
Jak to mówią "życie"... ale jeśli dalej takie akcje w Polsce będą rządzącym uchodzić na sucho to nic w tej kwestii się nie zmieni i płacić za ich błędy będziemy my! Dla mnie oba stadiony krakowskie są spaprane, tak jakby władze miasta wznosząc te obiekty podpierały się hasłem "zbórmy troche lepsze niż w Kielcach". Zresztą Poznań też jest totalną porażką, z każdej możliwej strony, a i Legia wiele przed nami nie jest. Pieprzona polska rzeczywistość! Marność nad marnościami.... i wszystko marność!