Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16773
Stary 24.12.2010, 16:17
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Komfort wzrasta wraz z wyższymi kosztami? . Taki sam stadion mógł powstać za 300=400 mln ale potrzeba do tego kompetentnych ludzi, a wymagać wiele od fachowców typu Majchrowski czy Niedziałkowsa nie można. Niedziałkowska sama kiedyś przyznała że ...NIGDY NIE BYŁA NA MECZU (W SENSIE NA STADIONIE) i taki ktoś nadzoruje budowę.
Majchrowski z bandą kompanów chciał to zrobić po swojemu, nie zważając na setki błędów które przedstawiła jedna z zagranicznych firm na temat stadionu (wtedy nie było za pózno i można było to wszystko naprawić) i tym samym oddać sprawy w ręce fachowców, którzy się na tym znają i obce jest im wybieranie piewszego lepszego projektanta jak to zrobił Majchrowski, decydując się na Obłutowicza bo raz jedną fontannę postawił na obrzeżach miasta.
Jak to mówią "życie"... ale jeśli dalej takie akcje w Polsce będą rządzącym uchodzić na sucho to nic w tej kwestii się nie zmieni i płacić za ich błędy będziemy my! Dla mnie oba stadiony krakowskie są spaprane, tak jakby władze miasta wznosząc te obiekty podpierały się hasłem "zbórmy troche lepsze niż w Kielcach". Zresztą Poznań też jest totalną porażką, z każdej możliwej strony, a i Legia wiele przed nami nie jest. Pieprzona polska rzeczywistość! Marność nad marnościami.... i wszystko marność!
Odpowiedz cytując