Komfort wzrasta wraz z wyższymi kosztami? . Taki sam stadion mógł powstać za 300=400 mln ale potrzeba do tego kompetentnych ludzi, a wymagać wiele od fachowców typu Majchrowski czy Niedziałkowsa nie można. Niedziałkowska sama kiedyś przyznała że ...NIGDY NIE BYŁA NA MECZU (W SENSIE NA STADIONIE)

i taki ktoś nadzoruje budowę.
Majchrowski z bandą kompanów chciał to zrobić po swojemu, nie zważając na setki błędów które przedstawiła jedna z zagranicznych firm na temat stadionu (wtedy nie było za pózno i można było to wszystko naprawić) i tym samym oddać sprawy w ręce fachowców, którzy się na tym znają i obce jest im wybieranie piewszego lepszego projektanta jak to zrobił Majchrowski, decydując się na Obłutowicza bo raz jedną fontannę postawił na obrzeżach miasta.
Cytat:
|
czy kibice są na tyle wierni i oddani że poświęcą te 10-15 złotych więcej na bilet za jeden mecz, czy będą woleli za tą kase wypierd... przed meczem 5-6 piw, żeby na klimacie wchodzić na mecz?
|
Siłą rzeczy muszą być, tylko w....ia ich że przez bandę amatorów z Majchrowskim na czele Wisła musi płacić 3krotnie więcej za wynajem niż powinna. Tobie może nie zależeć na Wiśle, jej budzecie , tym samym większej sile itp, ale mi i reszcie zależy i nie jest bez znaczenia ile stadion kosztował uciekając do argumentów że bilety podrożeją i będzie super. Nie jest to takie proste, tym bardziej że nie każdy kibic wie że za bilet musi płacić więcej nie dlatego bo Wisła ma takie widzimisię tylko dlatego że Majchrowski z towarzyszami najzwyczajnie w świecie s.......ił sprawę na maksa. A stadion nie powstaje na 3 - 5 czy 10 lat. Tylko na dużo dłużej i skutki tej amatorszczyzny będziemy odczuwa c jezcze długo