|
Taaa..... mudżin ma cofnięty licznik , a Valkxc jest od roku w biznesie i da się zrobić w bambuko ...
Ludzie spokojnie, bo jak nie ma tranferów to źle , jak już się ktoś pojawi na horyzoncie ( w tym wypadku KAPITAN młodzieżowej drużyny Ghany) to nawet jakby miał w cv pól ligi hiszpańskiej czy angielskiej to i tak by mu ktoś wytknął że ma rozmiar buta 37 , więc nie umie biegać , kopać piłki , itd .
Wesołych Świąt i więcej optymizmu w poczynania panów od transferów =P
|