Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16769
Stary 24.12.2010, 15:38
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie patrzeć Wisła jest uzależniona od miasta i jego władz, a nie odwrotnie!
Przepraszam bardzo ale czy Wisła się prosiła o stadion za ponad 500 melonów na 34 tyś widzów.Wisła chciała stadion mniejszy i tańszy a taki jak jest, powstał/powstaje tylko dlatego że Majchrowski (nieudolnie) zabiegał o Euro 2012

Wiadomym jest że na razie Wisła się nie zgodzi na chory czynsz bo to się po prostu nie będzie kalkulowało.Doszło by do tego że przy średniej np 20 tyś zamiast zysków, musieli by jeszcze do stadionu dopłacać

I to nie jest tak drogi kolego że Wisła jest uzależniona od miasta.To jest współuzależnienie ale Wisła jest w o tyle lepszej sytuacji że może walnąć pięścią w stół i zrezygnować ze stadionu.I co wtedy kochany Majcher zrobi?Wynajmie stadion Hutnikowi czy Garbarni?A może przerobi na supermarket bo w tym jest na prawdę dobry?

ps i Wisła też ma płacić za to że poprzez amatorstwo tak projektanta jak i wykonawcy, koszty rosły w takim tempie, jak spadała jakość tegoż stadionu?
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 24.12.2010 o godz. 15:42.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując