Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16768
Stary 24.12.2010, 15:37
kot napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że z pustym stadionem Wisły, grającej dla przykładu w Chorzowie, Kraków i Majchrowski mają szansę jeszcze bardziej się wypromować w Polsce a nawet i poza jej granicami
To prawda... już raz Jacek spełnił swoje marzenie... Wisła i Cracovia na jednym stadionie i to jeszcze w jego rodzinnym mieście

kot napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzaj Matejas, gdyż ja wierzę mimo wszystko w zdrowy rozsądek Majchrowskiego i przy okazji Świąt oraz Nowego Roku, życzę mu jak najwięcej tego rozsądku, zdrowia i wszystkiego najlepszego, podobnie jak i Tobie oraz wszystkim Wislakom
Jackowi by się przydał kilkuletni odpoczynek

Za życzenia dziękuję bardzo i wzajemnie życzę tego samego
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 24.12.2010 o godz. 15:42.
Odpowiedz cytując