kot napisał(a):

|
Myślę, że z pustym stadionem Wisły, grającej dla przykładu w Chorzowie, Kraków i Majchrowski mają szansę jeszcze bardziej się wypromować w Polsce a nawet i poza jej granicami
|
To prawda... już raz Jacek spełnił swoje marzenie... Wisła i Cracovia na jednym stadionie i to jeszcze w jego rodzinnym mieście
kot napisał(a):

|
Nie przesadzaj Matejas, gdyż ja wierzę mimo wszystko w zdrowy rozsądek Majchrowskiego i przy okazji Świąt oraz Nowego Roku, życzę mu jak najwięcej tego rozsądku, zdrowia i wszystkiego najlepszego, podobnie jak i Tobie oraz wszystkim Wislakom
|
Jackowi by się przydał kilkuletni odpoczynek
Za życzenia dziękuję bardzo i wzajemnie życzę tego samego
