Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37516
Stary 24.12.2010, 15:24
Nawet jeśli ma nabity licznik to co z tego?
Przecież jest sprowadzany po to, żeby w przyszłości na nim zarobić.Będzie dobrze grał, to na pewno ktoś się po niego zgłosi.Myślę, że 3 lata to max ile może grać w Wiśle(mimo, że na razie mowa o kontrakcie na 2 lata).Wisła dla niego to tylko pierwszy europejski przystanek.
I czy w takim wypadku wiek ma znaczenie? Myślę, że nie.
Odpowiedz cytując