Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37515
Stary 24.12.2010, 15:16
Bo wytykanie czarnym cofanych liczników jest teraz trendy, jazzy i bosch. Liczniki były cofane, są i pewnie przez jakiś czas jeszcze będą. Ten pewnie też ma kilka lat nabitych ponad to, co ma w papierach. Liczy się czy jest dobrym kopaczem. Jak umie kopać piłkę to może mieć nawet 40. Kanu ma pewnie teraz więcej, a mimo to wątpię, żeby ktoś pogardził takim prezentem pod choinkę ze strony działaczy.
Odpowiedz cytując