Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5096
24.12.2010, 14:50
wojti11795
napisał(a):
Potrzebuje napastnika do 1,5 mln - ma ktoś jakieś propozycję?
1,5 mln czego Euro,Złoty, jaki klub, który sezon .. ?
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel