Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11178
Stary 24.12.2010, 14:22
Dobrze mieć możliwość skopać im tyłki w bezpośrednim starciu nic więcej. Pamiętam czasy kiedy na suchych stawach tęskniłem za derbami z prawdziwego zdarzenia. A na trybunach wybrzmiewało "za rok a może dwa cracovia w kasie A". Mówiąc o żydkach mam na myśli naszych wiecznie skrzywdzonych w pasiakach reszta to osobny temat.
Hej Nasz TS !!