|
Dobrze mieć możliwość skopać im tyłki w bezpośrednim starciu nic więcej. Pamiętam czasy kiedy na suchych stawach tęskniłem za derbami z prawdziwego zdarzenia. A na trybunach wybrzmiewało "za rok a może dwa cracovia w kasie A". Mówiąc o żydkach mam na myśli naszych wiecznie skrzywdzonych w pasiakach reszta to osobny temat.
|