flamengista napisał(a):

No więc dobrze, porównajmy.
Pawełek chce zarabiać w Wiśle tyle, ile w Amice zarabia obecnie Sławomir Peszko. Bramkarz to nie jest, ale z pewnością jeden z najlepszych piłkarzy w naszej lidze.
|
No więc właśnie dlatego ktoś (Valcx) policzył i porównał oczekiwania Pawełka nie z zarobkami kierowcy autobusu tylko z innymi piłkarzami (bramkarzami szczególnie) i nie zaproponował Pawełkowi więcej. I to jest racjonalne
(Oczywiście mając w zanadrzu innego bramkarza który będzie grał w Wiśle za te 120 tysięcy albo będzie dużo lepszy od Pawełka i będzie zarabiał więcej, inaczej nie koniecznie musi to być dobra decyzja)