Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37493
Stary 24.12.2010, 13:15
W każdym bądź razie widać, że idziemy drogą holenderskich klubów. Szukamy młodych, utalentowanych graczy, którzy niedość, że wzmocnią zespół to będzie można na nich w przyszłości zarobić. Uważam, że jest to słuszna decyzja, a ten chłopak może okazać się ciekawym transferem. Co do jego wzrostu to nie wiem, w sumie nie jest aż taki niski, zresztą kto wie czy on jest kupowany na środek, a nie na bok.
Odpowiedz cytując