|
Dramatu nie ma, w odwodzie mamy przeciez Jovanica, który, moim zdaniem, na pewno nie jest gorszy od Mariusza.
Cieszy mnie ta informacja Ghanczyku. Młody reprezentant kraju, budzący zainteresowanie na zachodzie. Jeżeli aklimatyzacja przejdzie poprawnie, to może on być sporym wzmocnieniem.
|