Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37482
Stary 24.12.2010, 12:41
Dramatu nie ma, w odwodzie mamy przeciez Jovanica, który, moim zdaniem, na pewno nie jest gorszy od Mariusza.

Cieszy mnie ta informacja Ghanczyku. Młody reprezentant kraju, budzący zainteresowanie na zachodzie. Jeżeli aklimatyzacja przejdzie poprawnie, to może on być sporym wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując