Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37480
Stary 24.12.2010, 12:36
Co do Pawełka - zostanie dobrze, odejdzie - drugie dobrze.
To nie jest piłkarz nie do zastąpienia, zagrał dobrą rundę a następną może mieć znowu "pawełkową". Zawsze jest jeszcze Jovanić, który pokazał na razie poziom Pawełka z poprzednich lat, a w rezerwie Kurto, który w razie czego też by pewnie przyzwoicie bronił.
Odpowiedz cytując