Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1750
Stary 24.12.2010, 12:34
Więcej za Stilica im nikt już nie da. Trzeba było gościa sprzedać do Celticu, jak dawali sporą kasę. Zgadzam się z Ayalą, Stilic jest za wolny na lepszą ligę od polskiej.

Oczywiście nic nie muszą. Amika może go zatrzymać, ale musi liczyć się z tym, że Semir po prostu poczeka do wygaśnięcia kontraktu i odejdzie za darmo.

Ogólnie Amikowcy są rozrywani, przynajmniej wg. mediów:

Krivca ponoć chce Roma, za 2,5 mln €
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

a Wojtkowiaka Red Bull Salzburg za 1 mln €
http://www.fakt.pl/Wojtkowiak-i-Stil...y,91317,1.html

O zainteresowaniu Wiślakami słychać mało (poza sugestią Faktu, że Brożkowie odejdą, ale nic o ofertach z innych klubów) - i chyba dobrze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując