Jak dla mnie to transfer Pawełka do Herthy nie jest taki nierealny. W każdym razie bramkarza mają bardzo przeciętnego, nawet na skalę polską, 34-letni Aerts przyszedł do nich z słabeusza ligi holenderskiej i zawodzi, do tego miał trochę problemów ze zdrowiem. Jak Pawełka nie cenię, to akurat w Herthcie byłby pod względem umiejętnościami zdecydowanie najlepszym bramkarzem, a 2.Bundesliga to pi razy oko poziom ligi polskiej. Ale jednocześnie nie wierzę, że Pawełek jest ich priorytetem, pewnie tylko jakąś alternatywą i rozmawiają z wieloma bramkarzami, stąd przypuszczam, że sam Mariusz nie chce czekać wiecznie na ich ruch i zostać ewentualnie na lodzie. Dlatego w dalszym ciągu negocjuje z Wisłą, bo co by nie mówić - źle mu tu na pewno nie jest...
