Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37476
Stary 24.12.2010, 12:32
Przy ewentualnych dalszych negocjacjach z Panami Bolkiem i Pawełkiem ten filmik powinien cały czas lecieć na wielkim ekranie: http://www.youtube.com/watch?v=WMXLosK7GOw .
Odpowiedz cytując