Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37474
Stary 24.12.2010, 12:20
wwf napisał(a):Wyświetl post
A ja w Hertę Berlin w przypadku Pawełka jakoś nie wierzę.

Jak by Pawełek miał pewną ofertę od Niemców to by z Wisłą nawet nie rozmawiał.

Pawełek jedyne pieniądze, duże pieniądze może zobaczyć tylko w Krakowie. Jak nie załapie się u nas to czeka go równia pochyła jak w przypadku Cabaja.
W Ekstraklasie nikt go nie weżmie bo Pawełek jest za drogi.

A wyjazd zagraniczny to pewna ławka rezerwowych i może z 10% szansy na bronienie.
Zgadzam się.

Albo oferta jest, ale na poziomie naprawdę marnym - bo szukają rezerwowego bramkarza. W Turcji albo w Niemczech.

Gdyby Pawełek dostał poważną ofertę z nawet przeciętnego zachodniego klubu (choćby z Cypru) - to już by go tu nie było. Przebitka jest ciągle kolosalna - tam mógłby liczyć na co najmniej 2-krotnie wyższe zarobki niż w Krakowie.

Ale mówimy o kasie dla pierwszego bramkarza, nie zapchajdziury.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując