wwf napisał(a):

A ja w Hertę Berlin w przypadku Pawełka jakoś nie wierzę.
Jak by Pawełek miał pewną ofertę od Niemców to by z Wisłą nawet nie rozmawiał.
Pawełek jedyne pieniądze, duże pieniądze może zobaczyć tylko w Krakowie. Jak nie załapie się u nas to czeka go równia pochyła jak w przypadku Cabaja.
W Ekstraklasie nikt go nie weżmie bo Pawełek jest za drogi.
A wyjazd zagraniczny to pewna ławka rezerwowych i może z 10% szansy na bronienie.
|
Zgadzam się.
Albo oferta jest, ale na poziomie naprawdę marnym - bo szukają rezerwowego bramkarza. W Turcji albo w Niemczech.
Gdyby Pawełek dostał poważną ofertę z nawet przeciętnego zachodniego klubu (choćby z Cypru) - to już by go tu nie było. Przebitka jest ciągle kolosalna - tam mógłby liczyć na co najmniej 2-krotnie wyższe zarobki niż w Krakowie.
Ale mówimy o kasie dla pierwszego bramkarza, nie zapchajdziury.