Witoldon napisał(a):

też mi coś nie pasuję z tym Olympiakosem. może pilkarz z managerem uznali ze w polsce bedzie im łatwiej. łatwiej wywalczyc miejsce w skladzie Wisły i odejść na zachód. Co do samego zawodnika to jego Cv pozwala w miare opymistycznie patrzec na jego przyjscie do klubu. Oczywiscie pod warunkiem, że to prawda
