Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37473
Stary 24.12.2010, 12:19
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
To już raczej pewne, info z piątku:
http://ghanasoccernet.com/2010/12/ka...s-poland-move/
Grecy dawali 300tyś E my 200tyś i jednak trafi do nas, ciekawe.
też mi coś nie pasuję z tym Olympiakosem. może pilkarz z managerem uznali ze w polsce bedzie im łatwiej. łatwiej wywalczyc miejsce w skladzie Wisły i odejść na zachód. Co do samego zawodnika to jego Cv pozwala w miare opymistycznie patrzec na jego przyjscie do klubu. Oczywiscie pod warunkiem, że to prawda
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując