Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11177
Stary 24.12.2010, 11:12
Jest to dla mnie tak naturalne że czasem, a ostatnio częściej, zdarza mi się kibicować żydkom. Rozumiem ze może to być dla kolegi dziwaczne, ale niektórzy tak mają.

Drozd, jak można
TYLKO WISŁA TS