Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
11177
24.12.2010, 11:12
Jest to dla mnie tak naturalne że czasem, a ostatnio częściej, zdarza mi się kibicować żydkom. Rozumiem ze może to być dla kolegi dziwaczne, ale niektórzy tak mają.
Drozd, jak można
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul