Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1749
Stary 24.12.2010, 07:49
Dynamo Moskwa oferuje Lechowi 2,5 mln € za Stilica.
http://sport.wp.pl/kat,32288,title,R...wiadomosc.html

Stilic moim zdaniem to świetny zawodnik ale ma ta sama wade co Cantoro -słaba szybkości i uważam że ciężko mu będzie sobie poradzic w mocniejszej lidze niż nasza gdzie gra jest w znacznie większym tempie
Pamiętam też wypowiedź sprzed lat Drago Okuki o Svitlicy że gdby był szybszy to grałby w Realu Madryt
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.12.2010 o godz. 08:10.
Odpowiedz cytując