wislak68 napisał(a):

Pomijając temat Pawełka to ostatnimi czasy coś strasznie dużo w mediach tego "zainteresowania ze strony Wisły". A to Bułgaria, a to Słowacja, Izrael albo inna Serbia. W porównaniu z takim naprzykład Lechem czy Legią (które prawdopodobnie potrzebują jeszcze więcej transferów niż my) jest nas w mediach naprawdę dużo. I tak się zastanawiam czy wynika to z:
1. Wzrostu aktywności naszych skautów na tle Lecha i Legii?
2. Działalności jakiegoś "szczura" który sprzedaje informacje prasie?
3. A może celowej działalności naszego działu sportowego świadomie podsyłającego fałszywe tropy po to aby ukrywać to co istotne?
Ciekawe czy ten Stan taki cwany jest
|
Jeśli chodzi o nas to zawsze wiele się mówiło w prasie i na internecie o domniemanych transferach . Pozatym w sezonie ogórkowym dziennikarze muszą o czymś pisać a że liga nie gra to piszą raz tak a raz inaczej o transferach.