Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#890
Stary 24.12.2010, 07:17
wlaśnie chciałem tu wrzucić informację na temat operatora. Super! Każdy przetarg można tak rozwiązać - spółka miejska może być niezależnym partnerem miasta w każdym przypadku. Szkoda, że do przetargu nie stanęło jeszcze MPK - byłyby dwie oferty. Jakie doświadczenie KBF ma w zarządzaniu halą? Żadnego. Ale to i dobrze, bo przetarg napisano pod nich i nie muszą nią zarządzać - muszą zrobić tylko parę imprez. I parę nowych etatów. A operatora-zarządcy dalej nie ma..

Odpowiedz cytując