Za tyle bledow ktore ten bardzo przecietny bramkarz popelnil to nie mialby prawa grac w jakimkolwiek DOBRYM normalnym klubie .... a ten srodkowy palec w kierunku SWOICH KIBICOW

? ... w ameryce poludniowej pewnie zostalby zastrzelony ... naprawde nie wiem o co ta kilkunasto/dziesieciodniowa polemika ... M. P nie jest zlym bramkarzem ... ale nie jest tez dobrym ... jest po prostu przecietnym polskim bramkarzem ... wiec dziwie sie dzieciakom ktorzy go zaluja ... nie chce grac z BIALA GWIAZDA na piersi to niech wypier...ala ... mam do Niego maly szacunek bo reprezentowal na piersi BIALA GWIAZDE ale bez przesady ... taki cienias dyktuje warunki NASZEMU klubowi


... .... ludzie opamietajcie sie !!! i nie oceniajcie go przez pryzmat 5 !! ostatnich meczy !!!